با استعانت از الطاف الهی و براساس آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، عملکرد شرکت دبش سبز گستر (چای دبش) مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت، که به استناد مصوبه کمیته فنی بررسی شرایط اعطای گواهینامه مستقر در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز:

با افتخار به اطلاع می رساند گروه تجاری دبش با برند چای دبش موفق به دریافت گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان البرز در سال 1396 گردید.

دریافت این تندیس نشانه اعتماد شما مصرف کنندگان عزیز به مجموعه چای دبش بوده و گروه تجاری دبش این نوید را می دهد که بیش از پیش در راه خدمت رسانی به شما عزیزان گام بردارد و با هدف رضایت مصرف کنندگان داخلی و خارجی محصولاتی جدید و با کیفیت جهانی به بازار عرضه نماید.

شرکت چای دبش در تلاش است تا با سرلوحه قراردادن اصل مشتری مداری و نیازهای مصرف کنندگان عزیز حرکت مستمر و رو به رشد خود را ادامه دهد و در این مسیر قدردان حمایت همه مشتریان خود می باشد.

امید داریم که در سال پیش رو نیز همچون سالهای گذشته بتوانیم با ارائه خدماتی شایسته و ارزشمند به مشتریان گرامی و تمامی اعضای خانواده بزرگ دبش، رضایت مشتریان را همچون گذشته جلب نماییم تا افتخاری دیگر را به دفتر افتخارات چای دبش بیافزاییم…